Osman Çilsal

İnce çizgiler. İncelikler.

Bildiğimiz birçok farklı kavramla tam zıddı arasında çoğunlukla ince bir çizgi vardır. İyilikle kötülüğün, delilik ile dahiliğin, güzel ve çirkinin. Seçimlerimizi, zevklerimizi, estetik anlayışımızı ve kültürümüzü bu ince çizgiler belirler. Ve kendinize koyduğunuz ince çizgiler, size kim olduğunuzu söyler.

Tasarım kültürümüz, estetik anlayışımız ve bu şehre olan saygımızla ince çizgilerin doğru tarafında yer almak için varız. İnsan hayatına incelikler katmak için varız.İnce çizgiler. İncelikler. Bildiğimiz birçok farklı kavramla tam zıddı arasında çoğunlukla ince bir çizgi vardır. İyilikle kötülüğün, delilik ile dahiliğin, güzel ve çirkinin.

Seçimlerimizi, zevklerimizi, estetik anlayışımızı ve kültürümüzü bu ince çizgiler belirler. Ve kendinize koyduğunuz ince çizgiler, size kim olduğunuzu söyler.

Biz Berkolon olarak;

Tasarım kültürümüz, estetik anlayışımız ve bu şehre olan saygımızla ince çizgilerin doğru tarafında yer almak için varız. İnsan hayatına incelikler katmak için varız. Kentin hafızasına incelikle yaklaşmak, kente yeni simgeler kazandırmak için varız. Kentin hafızasına incelikle yaklaşmak, kente yeni simgeler kazandırmak için varız.